سمعک های Rextonراه کاری قابل اطمینان برای تمام شیوه های زندگی و نیازهای شنوایی.
با سمعک های کلاس Essential و Basic ما انواع مختلفی از سمعک ها را با تقویت صدا و وضوح گفتار, متناسب با نیاز بیماران در نظر گرفته ایم. با پوشش طیف گسترده ای از انواع افت شنوایی شما می توانید برای هر بیمار راه کاری بهینه ارایه دهید.

سمعکRIC

سمعک XS RIC راه کار شنوایی به صورت پنهان است. این سمعک دارای اندازه کوچک و طراحی ظریف می باشد. همچنین به منظور تنظیمات دستی مجهز به دکمه فشاری است. این سمعک در حالی که بیشترین سطح راحتی شنوایی و راحتی قرارگیری را به همراه دارد, سمعکی کاملا پنهان است. سمعک S RIC تعادلی ایده آل از عملکرد و ناپیدایی است.

سمعکی کوچک در عین حال دارای قابلیت اتصال به صورت بی سیم, تلکویل و رسیور خارجی است که تا ۷۵ دسی بل بهره فراهم می آورد. بنابراین فناوری پیشرفته به راحتی می تواند در یک مجموعه کوچک قرار گیرد.
سمعک BTE

سمعک S BTE سمعکی شیک با قیمتی مناسب است. این سمعک پشت گوشی قابل استفاده با باتری ۳۱۲ است ضمن اینکه دکمه فشاری بر روی این سمعک ها امکان کنترل سمعک توسط کاربر را فراهم می کند. این سمعک دارای بدنه ای مقاوم است و از طریق کلید گهواره ای امکان کنترل میزان بلندی صدا و تغییر برنامه در هر محیط شنوایی را فراهم می کند. سمعک های HP BTE برای کاربرانی طراحی شده که خواستارصدایی رسا, پر قدرت همراه با طراحی مدرن هستند.

سمعک P BTE برای کاربرانی با افت شنوایی عمیق است که با تقویت سطح بالایی از صدا, عملکرد بهینه ای را ارایه می دهد. با امکان کنترل یکپارچه در سمعک های P BTE (کلید گهواره ای و دکمه فشاری) کاربران می توانند به صورت دستی برنامه شنوایی و میزان بلندی صدا را کنترل کنند.

سمعک Instant-Fit

معرفی inoX سمعکی جدید بدون نیاز به قالبگیری از گوش. inoX راه کاری سریع و آسان برای سمعک های ITE ارایه می دهد.


سمعکCustom

سمعک های سفارشی (Sterling (ITE,BTE ,RIC به منظور قرارگیری راحت به ویژگی های زیادی مجهز هستند. بسته به مدل امکان دسترسی به گزینه های انتخابی مانند قابلیت اتصال بی سیم, تلکویل, Autophone , دکمه فشاری, ولوم کنترل گهواره ای وجود دارد. سفارش ونت (سوراخ تهویه) بر اساس نیاز گوش کاربران, راحتی و کاهش اثر انسداد را به ارمغان می آورد. طراحی درب باتری, امکان تغییر سریع, راحت و بدون دردسر باتری را فراهم می کند.