اپلیکیشن ها و لوازم جانبی سمعک

لوازم جانبی ما راحتی را در حین گوش دادن برای کاربران به ارمغان می آورند.

سمعک های Rexton پاسخگوی کلیه نیازهای شنیداری شما هستند. از جمله پنهان بودن سمعک, راحتی قرارگیری و راحتی استفاده. به همین منظور ما یک خط از لوازم جانبی سمعک و اپلیکیشن گوشی های هوشمند را راه اندازی کرده ایم تا استفاده از سمعک آسان تر شود و امکان کنترل و اتصال به جهان خارج امکان پذیر باشد.
درباره شارژر، ریموت کنترل و دستگاههای انتقال جریان بی سیم بیشتر بدانید.
با لوازم جانبی Rexton از کنترل راحت و بی دردسر سمعک لذت ببرید
لوازم جانبی Rexton بدون اینکه توجه کسی را به خود جلب کنند کنترل سمعک را آسان می کند. با استفاده از شارژر و ریموت کنترل, سمعک خود را راحت تر کنترل کنید. مجموعه کامل لوازم جانبی ما شامل محصولاتی است که به عنوان راهکارهای جانبی برای افزایش کیفیت شنوایی و در نهایت بالا بردن کیفیت زندگی شما ارایه می گردند. ازمتخصصین شنوایی شناس در خصوص معرفی مناسب ترین لوازم جانبی برای پرس و جو کنید.

انتقال جریان صوتی سمعک

اتصال هوشمند (Smart Connect)
ریموت کنترل پنهان مجهز به بلوتوث بی سیم به شما این امکان را می دهد تا تماس های تلفنی را بدون برداشتن گوشی با هر دو گوش خود بشنوید.
همچنین Smart Connect به شما این امکان را می دهد تا صدای موسیقی، تلویزیون و سایر لوازم صوتی را به سمعک های خود انتقال دهید.
فرستنده هوشمند 2.4 (smart transmitter)

یک دستگاه چندمنظوره که به تلویزیون متصل می شود وجریان مستقیم صدا را به سمعک های MyCore انتقال می دهد و صدای دالبی دیجیتال را می شنوید.


فرستنده هوشمند سمعک (smart transmitter )

سیگنال های صوتی را از دستگاه های دیگر مانند تلویزیون مستقیما به سمعک های شما می رساند. این دستگاه به شما این امکان را می دهد تا صدای برنامه های مورد علاقه خود را مستقیما به سمعک های خود انتقال دهید.
ریموت کنترل های سمعک

کلید هوشمند (smart key )

- ریموت کنترل کوچک پنهان و راحت با دکمه های آسان برای استفاده - قابل استفاده با سمعک های MyCore، TruCore و Essential1

کنترل از راه دور هوشمند (smart remote)

ریموت کنترل آسان با صفحه ی نمایش آسان برای تنظیم میزان بلندی صدا، تغییر برنامه، روشن و خاموش کردن سمعک و سایر تنظیمات ممکن